Paris - Brüksel (Sabiha Gökçen Kalkışlı)

Info Image

Paris - Brüksel (Sabiha Gökçen Kalkışlı) Turu

ŞEHİRLER:
Paris - Brüksel (Sabiha Gökçen Kalkışlı)
TARİHLER:
25-01-2021 - 29-01-2021 Fiyat : 405,00€

UÇUŞ BİLGİLERİ
Gidiş(TK1945): 10:45 Kalkış - 12:25 Varış
Dönüş(TK1946): 13:20 Kalkış - 18:35 Varış

Tur SÜRESİ:
4 Gece 5 Gun
KİŞİ BAŞI:
€405'dan itibaren
ÖNEMLİ NOTLARI OKUMAYI UNUTMAYINIZ

Tarih Seçiniz:
Satış Temsilcisi Seçiniz(Yoksa Boş Bırakın):

Kişi Sayısı:   {{count}}  

4 Gecelik Tur €{{((((tours|filter : {ID:tourid})[0].MinTourCost)+(visaCount*20)+roomCost+flightCost)*count).toFixed(2).toString().replace('.',',')}}


Giris Yap

FİYATA NELER DAHİL?

UÇAK BİLETLERİ

Türk Havayolları ayrıcalığı ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkışlı Brüksel'e gidiş dönüş uçak biletleri. Uçak içi ikramlar ve geniş diz mesafesi dahil!

MERKEZİ OTELLERDE KONAKLAMA

Brüksel'in merkezinde 2017'nin en iyi otelleri arasında en iyi genç oteli seçilen Meininger Hotel'de 1 gece, Paris'te daha yeni açılmış Meininger Hotel'de 3 gece konaklama

AÇIK BÜFE KAHVALTILAR

Zengin açık büfe kahvaltılarıyla ünlü Meininger Brüksel ve Paris Hotellerinde 07:00-10:00 arasında açık büfe kahvaltılar.

REHBERLİK HİZMETLERİ VE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI

Paris ve Brüksel'de otobüsümüz ile panoramik şehir turları ve yürüyüş turları şehirden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak.

Unifrog Partİ

Paris'te şehrin en cozy gece kulüplerinden O'Sullivan'da doyasıya eğleniyoruz. Brüksel'in gece hayatını da esgeçmemek gerekiyor.

Mobil Uygulama

Şehirde gezilecek yerleri grup olarak kaydolduktan sonra birbirimize tavsiye edebileceğimiz ve konum paylaşabileceğimiz bizbize bir platform. Sosyal seyahat projemiz.

SÜREKLİ WHATSAPP DESTEĞİ

Tur boyunca rehberiniz ve İstanbul ekibimizden canlı yardım alabileceğiniz ve grubunuzla iletişim kurabileceğiniz whatsapp iletişim desteği.

30KG BAGAJ HAKKI

Gidiş ve dönüş uçuşlarında kullanabileceğiniz 30kg bagaj hakkı + 8kg uçak içi el bagajı hakkı

HAVALİMANI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Havalimanından otele, Brüksel'den Paris'e, Paris'ten Brüksel'e özel otobüsümüz ile transferler

Genel Bilgi

Unifrog Belçika’da Avrupa’nın başkenti Brüksel, rüyalar şehri Brugge ve Fransa’da romantizmin başkenti Paris’e gidiyor! Hem de tek turda! Brüksel Grote Markt’ta waffle yemeye, Brugge kanallarında Flaman Patatesi yerken dolaşmaya, Paris’te Eyfel’e çıkmaya, çeşit çeşit peynir tatmaya, Disneyland’da çocuklaşmaya, Champs-Elysees’de selfie çekmeye varsan, haydi gel gidelim.

İlk gün
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00’da hazır bulunuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1945 sefer sayılı uçuşu ile 10:45’te Brüksel’e hareket. Yerel saat ile 12:25’te varışımızın ardından özel otobüsümüz ile panoramik şehir turunun ardından Brüksel’de konaklayacağımız Meininger Hotel Bruxelles City Center’a transfer. Otele yerleşmenin ardından bu sefer de Brüksel’i yürüyüş turu ile rehberimiz eşliğinde gezmeye başlıyoruz. Panoramik ve yürüyüş turlarımızda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Akşam grup olarak çılgınlar gibi eğleneceğimiz Unifrog Party Volume-1!Geceleme Meininger Hotel Bruxelles City Center’da.
İkİncİ gün
Kahvaltımızın ardından 07:00’da masal şehri dileyenler ile Brugge’e hareket (Ekstra turumuzun ücreti 35€’dur. Turun herkes tarafından alınması durumunda Brüksel’e dönülmeden Paris’e hareket edilecek ve tur ücreti kişi başı 20€’ya düşürülecektir). Brugge’e varır varmaz yürüyüş turumuzla şehri detaylı bir şekilde geziyoruz. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin Orta çağ şehrinde başlıca gezeceğimiz yerler arasında tarihi pazar yeri, Belfry Kulesi, Aziz Saviours Katedrali, Burg Meydanı ve Quay of the Rosary yer alıyor. Buraya kadar gelmişken ünlü çikolatalardan da yemeden dönmüyoruz. Tur sonrası Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e varır varmaz panoramik şehir turu ile şehirdeki başlıca yerleri görüyoruz.Panoramik şehir turu dahilinde görülecek yerler; Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eyfel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Français. Tur bitiminde daha yeni açılmış Meininger Hotel’e transfer. Geceleme otelimizde.
Üçüncü gün
Meininger Hotel’de yapacağımız açık büfe sabah kahvaltısı ardından dileyenler ile Avrupa’nın en büyük sarayı ünvanına sahip Versay Sarayı’nı ziyaret ediyoruz (Saray bileti dahil ücret: 50€). Tüm ziyaretçilerini kendine hayran bırakan Versay’ı gezdikten sonra otelimize geri dönüş ve Paris sokaklarında kaybolmanız için serbest zaman. Akşam grup olarak çılgınlar gibi eğleneceğimiz Unifrog Party Volume-2! Geceleme Meininger Hotel Paris’te.
Dördüncü gün
Kahvaltımızın ardından 07:30’da dileyenler için Disneyland gidiş-dönüş ulaşımı (20€). Bilet alımı müşterilerimize ait olup akşam 19:30’da Disneyland’ten otelimize geri dönüş yapılacaktır. Geceleme Meininger Hotel Paris’te.
Son gün
Sabah kahvaltısı ardından en geç 07:00’a kadar oda kartlarını teslim ederek özel otobüsümüz ile Brüksel Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 1946 sefer sayılı uçuşu ile 13:20’da İstanbul’a uçuş. Türkiye saati ile 18:35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

BU GEZİLERE DE BAKABİLİRSİNİZ

related image

Amsterdam (Sabiha Gökçen Kalkışlı) Turu

€ 345

Detay