Barselona - Valensiya

Info Image

Barselona - Valensiya Turu

ŞEHİRLER:
Barselona - Valensiya
TARİHLER:
23-01-2021 - 27-01-2021 Fiyat : 435,00€

UÇUŞ BİLGİLERİ
Gidiş(TK1301): 08:10 Kalkış - 11:10 Varış
Dönüş(TK1302): 12:05 Kalkış - 16:55 Varış

Tur SÜRESİ:
4 Gece 5 Gun
KİŞİ BAŞI:
€435'dan itibaren
ÖNEMLİ NOTLARI OKUMAYI UNUTMAYINIZ

Tarih Seçiniz:
Satış Temsilcisi Seçiniz(Yoksa Boş Bırakın):

Kişi Sayısı:   {{count}}  

4 Gecelik Tur €{{((((tours|filter : {ID:tourid})[0].MinTourCost)+(visaCount*20)+roomCost+flightCost)*count).toFixed(2).toString().replace('.',',')}}


Giris Yap

FİYATA NELER DAHİL?

UÇAK BİLETLERİ

Türk Havayolları ayrıcalığı ile yeni inşa edilmiş İstanbul Havalimanı'ndan kalkışlı Prag gidiş - Budepeşte dönüşlü uçak biletleri. Uçak içi ikramlar ve geniş diz mesafesi dahil!

MERKEZİ OTELLERDE KONAKLAMA

Unifrog otellerde gençleri düşündü. Otellerimizin tamamı booking.com hotels.com gibi otel sitelerinde 7.5 puan üzeri almış; temel ihtiyaçlarımızı (hijyen, güzel kahvaltı, merkezilik) karşılayan genç otellerdir.

AÇIK BÜFE KAHVALTILAR

Tüm otellerde açık büfe olarak yararlanabileceğiniz uluslararası kahvaltılar.

REHBERLİK HİZMETLERİ VE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI

Barselona ve Valensiya'da otobüsümüz ile panoramik şehir turları ve yürüyüş turları şehirden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak.

Unifrog Partİ

Barselona'da grubumuzla doyasıya eğleneceğimiz Unifrog Parti. Şehrin en gözde mekanlarından birini sizin için seçiyor ve Barselona'daki en keyifli gecenizi yaşatıyoruz.

Mobil Uygulama

Şehirde gezilecek yerleri grup olarak kaydolduktan sonra birbirimize tavsiye edebileceğimiz ve konum paylaşabileceğimiz bizbize bir platform. Sosyal seyahat projemiz.

SÜREKLİ WHATSAPP DESTEĞİ

Tur boyunca rehberiniz ve İstanbul ekibimizden canlı yardım alabileceğiniz ve grubunuzla iletişim kurabileceğiniz whatsapp iletişim desteği.

30KG BAGAJ HAKKI

Gidiş ve dönüş uçuşlarında kullanabileceğiniz 30kg bagaj hakkı + 8kg uçak içi el bagajı hakkı

HAVALİMANI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Havalimanından otele, Valensiya'dan Barselona'ya, Barselona'dan Valensiya'ya özel otobüsümüz ile transferler

Genel Bilgi

Her mevsim ayrı güzel Valensiya ve Barselona’ya gidiyoruz. Valensiya Katedrali’nden şehri tepeden izlemeye, Sagra da Familia’yı görmeye, Park Güel’de gezmeye, La Rambla caddesinde turlamaya, Unifrog Partiyle coşmaya varsan, hadi gel gidelim.

İlk gün
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde uçuşumuzdan 3 saat önce hazır bulunuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ile Valensiya’ya doğru yola çıkıyoruz. Valensiya’ya varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik şehir turu ve ardından otelimize transfer. Otele yerleşmenin ardından rehberimiz eşliğinde yürüyüş turu. Yürüyüş turu ve panoramik şehir turlarında görülecek yerler arasında:Gotik Katedrali, şehrin sembolü olan Micalet Çan Kulesi, 15. Yüzyıl'da takasla alışveriş yapılan Lonja Market ve Eski Market. Serbest zamanın ardından geceleme otelimizde.
İkİncİ gün
Sabah kahvaltı sonrası saat 08:00’de Barselona’ya hareket. Barselona’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu ve ardından 3 gece boyunca konaklayacağımız Generator Barselona’ya transfer. Otele yerleşmenin ardından rehberimiz eşliğinde yürüyüş turu. Yürüyüş turu ve panoramik şehir turlarında görülecek yerler arasında: Endülüs Arenası, eşsiz Barcelona manzarasında fotoğraf çekilme şansı yakalayabileceğiniz Montjuic Tepesi, Barcelona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli (Colon Meydanı), La Sagrada Familia Bazilikası, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla ve Port Olimpic. Yürüyüş turunun ardından serbest zaman ve geceleme otelimizde.
Üçüncü gün
Sabah kahvaltının ardından gün boyu serbest zaman. Gezmek istediğiniz yerler ve yapmak istedikleriniz ile ilgili rehberlerimizden yardım alabilirsiniz. yardım alabilirsiniz. Akşam canlı gece hayatına sahip bu şehirde Frog Party ve sınırsız eğlence! Geceleme otelimizde.
Dördüncü gün
Kahvaltının ardından saat 09:00’da dileyenler ile Figueras ve Girona ekstra turumuz için otelden hareket ediyoruz. Salvador Dali’nin doğum yeri olan Figueres, İspanya’nın Katalan şehirlerinden birisi. Barselona’ya kadar gitmişken dünyaca ünlü Teatre-Museu Gala Salvador Dalí’yi (1960) görmeden dönmek istemiyorsanız katılmanız tavsiye olunur. Dali Müzesi olarak adlandırılan bu yerde Dali’nin renkli dünyasına eşlik edeceğiniz bu gezi tüm gün sürecek olup 50€ ücretinde olacak.
Son gün
Kahvaltımızdan sonra odalardan check-out yapılarak Valensiya Havalimanına’na doğru hareket. Türk Havayolları uçuşumuz ile İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

BU GEZİLERE DE BAKABİLİRSİNİZ

related image

Paris - Brüksel (Sabiha Gökçen Kalkışlı) Turu

€ 405

Detay