Orta Avrupa (Prag - Viyana - Budapeşte)

Info Image

Orta Avrupa (Prag - Viyana - Budapeşte) Turu

ŞEHİRLER:
Orta Avrupa (Prag - Viyana - Budapeşte)
TARİHLER:
22-01-2020 - 28-01-2020 Fiyat : 438,78€
01-02-2020 - 07-02-2020 Fiyat : 424,19€

UÇUŞ BİLGİLERİ
Gidiş(TK1771): 13:45 Kalkış - 14:25 Varış
Dönüş(TK1034): 13:35 Kalkış - 17:35 Varış

Tur SÜRESİ:
6 Gece 7 Gun
KİŞİ BAŞI:
€424,19'dan itibaren
ÖNEMLİ NOTLARI OKUMAYI UNUTMAYINIZ

Tarih Seçiniz:
Satış Temsilcisi Seçiniz(Yoksa Boş Bırakın):

Kişi Sayısı:   {{count}}  

6 Gecelik Tur €{{((((tours|filter : {ID:tourid})[0].MinTourCost)+(visaCount*20)+roomCost+flightCost)*count).toFixed(2).toString().replace('.',',')}}


Giris Yap

FİYATA NELER DAHİL?

UÇAK BİLETLERİ

Türk Havayolları ayrıcalığı ile yeni inşa edilmiş İstanbul Havalimanı'ndan kalkışlı Prag gidiş - Budepeşte dönüşlü uçak biletleri. Uçak içi ikramlar ve geniş diz mesafesi dahil!

MERKEZİ OTELLERDE KONAKLAMA

Unifrog otellerde gençleri düşündü. Otellerimizin tamamı booking.com hotels.com gibi otel sitelerinde 7.5 puan üzeri almış; temel ihtiyaçlarımızı (hijyen, güzel kahvaltı, merkezilik) karşılayan genç otellerdir.

AÇIK BÜFE KAHVALTILAR

Tüm otellerde açık büfe olarak yararlanabileceğiniz uluslararası kahvaltılar.

REHBERLİK HİZMETLERİ VE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI

Budapeşte, Viyana ve Prag'ta otobüsümüz ile panoramik şehir turları ve yürüyüş turları şehirden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak.

Unifrog Partİ

Unifrog Partiler demek istedik aslında. Budapeşte'de Ruin Pub'ta, Viyana'nın meşhur barlarında ve Prag'ın kült olmuş pub-crawlinginde froglamadan geçmeyeceğiz.

Mobil Uygulama

Şehirde gezilecek yerleri grup olarak kaydolduktan sonra birbirimize tavsiye edebileceğimiz ve konum paylaşabileceğimiz bizbize bir platform. Sosyal seyahat projemiz.

SÜREKLİ WHATSAPP DESTEĞİ

Tur boyunca rehberiniz ve İstanbul ekibimizden canlı yardım alabileceğiniz ve grubunuzla iletişim kurabileceğiniz whatsapp iletişim desteği.

30KG BAGAJ HAKKI

Gidiş ve dönüş uçuşlarında kullanabileceğiniz 30kg bagaj hakkı + 12kg uçak içi el bagajı hakkı

HAVALİMANI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Havalimanından Prag'daki otelimize, Prag'tan Viyana'ya, Viyana'dan Budepeşte'ye ve Budapeşte'den Budapeşte Havalimanı'na özel otobüsümüz ile transferler

Genel Bilgi

7 gün boyunca hiç durmadan 3 Avrupa başkenti Viyana, Prag ve Budapeşte’yi arşın arşın gezmeye, eğlenmeye, yeni insanlarla tanışmaya varsan haydi gel gidelim.

İlk gün
İstanbul (Yeni) Havalimanı dış hatlar terminalinde THY kontuarının önünde Unifrog olarak saat 11:00’da buluşma. Saat 13:45’te TK 1071 sefer sayılı uçuşumuz ile Prag Vaclav Havel Havalimanı’na hareket. Prag’ın yerel saati ile 14:25’te Prag’a varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Görülecek yerlerin arasında Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında Prag’ta konaklayacağımız merkezi Hotel Merkur veya Metropolitan Hotel Old Town’a (İki otel de merkeze yürüme mesafesinde olup 9 üzeri puan almıtır. ) varış ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
İkİncİ gün
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, dileyenler saat 07:30’de gerçekleşecek olan Karlovy Vary turumuza katılabilirler. Çek Cumhuriyeti’nin dünyaca ünlü hazinesi ve Atatürk’ün de bir zamanlar tedavi için bulunduğu rengarenk spa kentinde yarım gün sürecek olan turun ücreti 50€. Tur sonrası Prag’ta serbest zaman. Şehirde kalanlar gün boyu rehberimizden yardım alarak gezmek istedikleri yerler hakkında bilgi alabilirler. Akşam Frog Party Volume-1 kapsamında Prag’ın ünlü bar/club gezme hareketi olan Pub Crawling turu. Geceleme otelimizde.
Üçüncü gün
Sabah kahvaltı sonrası saat 08:00’de özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. Viyana’ya varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Viyana şehir turu. Görülecek yerlerin arasında Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı. Sonrasında Viyana’da konaklayacağımız MEININGER Hotel Wien Downtown Franz’a transfer, yerleşme ve serbest zaman.
Dördüncü gün
Sabah kahvaltı sonrası dileyenler ile Slovakya’nın başkenti Bratislava turu (30€). Heykelleriyle ünlü bu şehirde turumuz yarım gün sürecek. Akşam grupça Frog Party Volume-2.
Beşİncİ gün
Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle saat 08:00’da Budepaşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik şehir turu.Turda görülecek yerlerin arasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias kilisesi, Elizabeth Köprüsü. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme Budapeşte’nin yeni açılan ve 8.8 puan almış gözde oteli Meininger Budapest Great Market Hall’da.
Altıncı gün
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Gezmek istediğiniz yerler ve yapmak istedikleriniz ile ilgili rehberlerimizden yardım alabilirsiniz. Akşam grupça Frog Party Volume-3, Budapeşte’nin ünlü Ruin Pub’larını keşfetmek üzere dünyaca ünlü Szimpla’ya gidiyoruz. Geceleme otelimizde.
Son gün
Sabah kahvaltının ardından saat en geç 10:00’da otelden check-out yaparak özel otobüsümüz ile havalimanına hareket. Türk Hava Yolları’nın TK1034 sefer sayılı uçuşu ile 13:35’te İstanbul’a uçuş. Türkiye saati ile 17:35’te varış ve turumuzun sonu.

BU GEZİLERE DE BAKABİLİRSİNİZ

related image

Barselona - Valensiya Turu

€ 439,21

Detay