Berlin, Prag, Viyana

Info Image

Orta Avrupa'da 3 Başkent! (Berlin - Prag - Viyana) Turu

ŞEHİRLER:
Berlin, Prag, Viyana
TARİHLER:
02-07-2020 - 08-07-2020 Fiyat : 610,00€

UÇUŞ BİLGİLERİ
Gidiş(TK7728): 09:25 Kalkış - 11:20 Varış
Dönüş(TK7759): 12:40 Kalkış - 15:50 Varış

Tur SÜRESİ:
6 Gece 7 Gun
KİŞİ BAŞI:
€610'dan itibaren
ÖNEMLİ NOTLARI OKUMAYI UNUTMAYINIZ

Tarih Seçiniz:
Satış Temsilcisi Seçiniz(Yoksa Boş Bırakın):

Kişi Sayısı:   {{count}}  

6 Gecelik Tur €{{((((tours|filter : {ID:tourid})[0].MinTourCost)+(visaCount*20)+roomCost+flightCost)*count).toFixed(2).toString().replace('.',',')}}


Giris Yap

FİYATA NELER DAHİL?

UÇAK BİLETLERİ

Türk Havayolları ayrıcalığı ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkışlı Berlin gidiş - Viyana dönüşlü uçak biletleri. Uçak içi ikramlar ve geniş diz mesafesi dahil!

MERKEZİ OTELLERDE KONAKLAMA

Unifrog otellerde gençleri düşündü. Otellerimizin tamamı booking.com hotels.com gibi otel sitelerinde 7.5 puan üzeri almış; temel ihtiyaçlarımızı (hijyen, güzel kahvaltı, merkezilik) karşılayan genç otellerdir.

AÇIK BÜFE KAHVALTILAR

Tüm otellerde açık büfe olarak yararlanabileceğiniz uluslararası kahvaltılar.

REHBERLİK HİZMETLERİ VE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI

Berlin, Viyana ve Prag'ta otobüsümüz ile panoramik şehir turları ve yürüyüş turları şehirden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak.

Unifrog Partİ

Unifrog Partiler demek istedik aslında. Gece hayatıyla ünlü Berlin'de, Viyana'nın meşhur barlarında ve Prag'ın kült olmuş pub-crawlinginde froglamadan geçmeyeceğiz.

Mobil Uygulama

Şehirde gezilecek yerleri grup olarak kaydolduktan sonra birbirimize tavsiye edebileceğimiz ve konum paylaşabileceğimiz bizbize bir platform. Sosyal seyahat projemiz.

SÜREKLİ WHATSAPP DESTEĞİ

Tur boyunca rehberiniz ve İstanbul ekibimizden canlı yardım alabileceğiniz ve grubunuzla iletişim kurabileceğiniz whatsapp iletişim desteği.

30KG BAGAJ HAKKI

Gidiş ve dönüş uçuşlarında kullanabileceğiniz 30kg bagaj hakkı + 8kg uçak içi el bagajı hakkı

HAVALİMANI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Havalimanından Berlin'deki otelimize, Berlin'den Prag'a, Prag'tan Viyana'ya ve Viyana'dan Viyana Havalimanı'na özel otobüsümüz ile transferler

Genel Bilgi

7 gün boyunca hiç durmadan 3 Avrupa başkenti Berlin, Prag ve Viyana'yı arşın arşın gezmeye, eğlenmeye, yeni insanlarla tanışmaya varsan haydi gel gidelim.

İlk gün
Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminalinde THY kontuarının önünde Unifrog olarak saat 06:30’da buluşma. Saat 09:25’te TK 1778 sefer sayılı uçuşumuz ile Berlin Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 11:20’de Berlin’e varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Görülecek yerlerin arasında 18. yy' da hayvan alım satımı için kullanılan, şimdi Berlin' in en büyük meydanı olan Alexander Platz, Petersdom'a Protestan mezhebin cevabı olarak inşa edilmiş büyüleyici mimariye sahip Berliner Dom Kilisesi, tarihte pek çok önemli olaya tanıklık etmiş olan Checkpoint Charlie, Berlin'in en ünlü caddesi Unter den Linden, Berlin'de ayakta kalmayı başarabilmiş tek kale olan Brandenburger görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir gezimizin ardından konaklayacağımız 8.8 puanlı Schulz Hotel Berlin Walll’a transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
İkİncİ gün
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, dileyenler saat 08:00’da gerçekleşecek olan Postdam Saraylar Şehri turumuza (35€) katılabilirler. Potsdam Saraylar Şehri Gezisi (Kurfürstendamm Alışveriş Turu) Turumuz, Alman İmparatorluğu’nun yönetim merkezi olan Berlin’e 30 km mesafedeki Potsdam şehri ile başlıyor. II. Dünya Savaşı bitiminde galip devletlerin Potsdam Antlaşmasını imzaladığı Schloss Cecilianhof bahçesi ve Sansouchi Sarayı bahçeleri UNESCO’nun koruması altında olup tarihi yapısı ve etkileyici peyzajı ile bizlere görsel bir şölen sunacak. İhtişamlı Sansouchi Sarayı’nın çiftçi bir aileye ait yeldeğirmeniyle aynı bölgede bulunmasının ilginç hikayesini rehberinizden dinleyeceksiniz. Ardından alışverişin ve modanın kalbinin attığı Batı Berlin’in 3.5 km uzunluğundaki caddesiyle ünlü Ku’Damm’a geçiyoruz. KaDeWe alışveriş merkezinin de olduğu bu caddede sizlere serbest zaman veriyoruz. Tur sonrası Berlin’de serbest zaman. Şehirde kalanlar gün boyu rehberimizden yardım alarak gezmek istedikleri yerler hakkında bilgi alabilirler. Akşam gece hayatıyla ünlü bu şehirde eğlenceye doyacağınız Frog Party Volume-1. Geceleme otelimizde.
Üçüncü gün
Sabah kahvaltı sonrası saat 07:30’da özel otobüsümüzle Prag’a hareket. Prag’a varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Görülecek yerlerin arasında Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında Prag’ta konaklayacağımız eski şehir merkezinde bulunan Hotel Leon D’oro’ya transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Dördüncü gün
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, dileyenler saat 07:30’de gerçekleşecek olan Karlovy Vary turumuza katılabilirler. Çek Cumhuriyeti’nin dünyaca ünlü hazinesi ve Atatürk’ün de bir zamanlar tedavi için bulunduğu rengarenk spa kentinde yarım gün sürecek olan turun ücreti 50€. Tur sonrası Prag’ta serbest zaman. Şehirde kalanlar gün boyu rehberimizden yardım alarak gezmek istedikleri yerler hakkında bilgi alabilirler. Akşam Frog Party Volume-2 kapsamında Prag’ın ünlü bar/club gezme hareketi olan Pub Crawling turu. Geceleme otelimizde.
Beşİncİ gün
Sabah kahvaltı sonrası saat 08:00’de özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. Viyana’ya varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Viyana şehir turu. Görülecek yerlerin arasında Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı. Sonrasında Viyana’da konaklayacağımız MEININGER Hotel Wien Downtown Franz’a transfer, yerleşme ve serbest zaman.
Altıncı gün
Sabah kahvaltı sonrası dileyenler ile Slovakya’nın başkenti Bratislava turu (30€). Heykelleriyle ünlü bu şehirde turumuz yarım gün sürecek. Akşam grupça Frog Party Volume-3.
Son gün
Sabah kahvaltının ardından saat en geç 09:00’da otelden check-out yaparak özel otobüsümüz ile havalimanına hareket. Türk Hava Yolları’nın TK7759 sefer sayılı uçuşu ile 12:40’ta İstanbul’a uçuş. Türkiye saati ile 15:50’de varış ve turumuzun sonu.

BU GEZİLERE DE BAKABİLİRSİNİZ

related image

Orta Avrupa - Sziget Festivali (Calvin Harris) Turu

€ 670

Detay