Budapeşte-Viyana-Prag

Info Image

Orta Avrupa Turu

ŞEHİRLER:
Budapeşte-Viyana-Prag
TARİHLER:
26-01-2020 - 01-02-2020 Fiyat : 443,17€

UÇUŞ BİLGİLERİ
Gidiş(TK1033): 12:35 Kalkış - 12:40 Varış
Dönüş(TK1772): 15:20 Kalkış - 19:50 Varış

Tur SÜRESİ:
6 Gece 7 Gun
KİŞİ BAŞI:
€443,17'dan itibaren
ÖNEMLİ NOTLARI OKUMAYI UNUTMAYINIZ

Tarih Seçiniz:
Satış Temsilcisi Seçiniz(Yoksa Boş Bırakın):

Kişi Sayısı:   {{count}}  

6 Gecelik Tur €{{((((tours|filter : {ID:tourid})[0].MinTourCost)+(visaCount*20)+roomCost+flightCost)*count).toFixed(2).toString().replace('.',',')}}


Giris Yap

FİYATA NELER DAHİL?

UÇAK BİLETLERİ

Türk Havayolları ayrıcalığı ile yeni inşa edilmiş İstanbul Havalimanı'ndan kalkışlı Budapeşte gidiş - Prag dönüşlü uçak biletleri. Uçak içi ikramlar ve geniş diz mesafesi dahil!

MERKEZİ OTELLERDE KONAKLAMA

Unifrog otellerde gençleri düşündü. Otellerimizin tamamı booking.com hotels.com gibi otel sitelerinde 7.5 puan üzeri almış; temel ihtiyaçlarımızı (hijyen, güzel kahvaltı, merkezilik) karşılayan genç otellerdir.

AÇIK BÜFE KAHVALTILAR

Tüm otellerde açık büfe olarak yararlanabileceğiniz uluslararası kahvaltılar.

REHBERLİK HİZMETLERİ VE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI

Budapeşte, Viyana ve Prag'ta otobüsümüz ile panoramik şehir turları ve yürüyüş turları şehirden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak.

Unifrog Partİ

Unifrog Partiler demek istedik aslında. Budapeşte'de Ruin Pub'ta, Viyana'nın meşhur barlarında ve Prag'ın kült olmuş pub-crawlinginde froglamadan geçmeyeceğiz.

Mobil Uygulama

Şehirde gezilecek yerleri grup olarak kaydolduktan sonra birbirimize tavsiye edebileceğimiz ve konum paylaşabileceğimiz bizbize bir platform. Sosyal seyahat projemiz.

SÜREKLİ WHATSAPP DESTEĞİ

Tur boyunca rehberiniz ve İstanbul ekibimizden canlı yardım alabileceğiniz ve grubunuzla iletişim kurabileceğiniz whatsapp iletişim desteği.

30KG BAGAJ HAKKI

Gidiş ve dönüş uçuşlarında kullanabileceğiniz 30kg bagaj hakkı + 12kg uçak içi el bagajı hakkı

HAVALİMANI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Havalimanından Budapeşte'deki otelimize, Budapeşte'den Viyana'ya, Viyana'dan Prag'a ve Prag'tan Prag-Vaclav Havel Havalimanı'na özel otobüsümüz ile transferler

Genel Bilgi

7 gün boyunca hiç durmadan 3 Avrupa başkenti Viyana, Prag ve Budapeşte’yi arşın arşın gezmeye, eğlenmeye, yeni insanlarla tanışmaya varsan haydi gel gidelim.

İlk gün
İstanbul (Yeni) Havalimanı dış hatlar terminalinde THY kontuarının önünde Unifrog olarak saat 10:00’da buluşma. Saat 12:35’te TK 1033 sefer sayılı uçuşumuz ile Budapeşte Havalimanı’na hareket. Macaristan’ın yerel saati ile 12:40’ta Budapeşte’ye varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Budapeşte şehir turu. Turda görülecek yerlerin arasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias kilisesi, Elizabeth Köprüsü. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme Budapeşte’nin yeni açılan ve 8.8 puan almış gözde oteli Meininger Budapest Great Market Hall’da.
İkİncİ gün
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Gezmek istediğiniz yerler ve yapmak istedikleriniz ile ilgili rehberlerimizden yardım alabilirsiniz. Akşam grupça Frog Party Volume-1, Budapeşte’nin ünlü Ruin Pub’larını keşfetmek üzere dünyaca ünlü Szimpla’ya gidiyoruz. Geceleme otelimizde
Üçüncü gün
Sabah kahvaltı sonrası saat 08:00’de özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. Viyana’ya varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Viyana şehir turu. Görülecek yerlerin arasında Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı. Sonrasında Viyana’da konaklayacağımız MEININGER Hotel Wien Downtown Franz’a transfer, yerleşme ve serbest zaman.
Dördüncü gün
Sabah kahvaltı sonrası dileyenler ile Slovakya’nın başkenti Bratislava turu (30€). Heykelleriyle ünlü bu şehirde turumuz yarım gün sürecek. Akşam grupça Frog Party Volume-2.
Beşİncİ gün
Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle saat 08:00’da Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik şehir turu.. Görülecek yerlerin arasında Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında Prag’ta konaklayacağımız 9 puan almış merkezi Hotel Merkür’e varış ve yerleşme.
Altıncı gün
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, dileyenler saat 07:30’da gerçekleşecek olan Karlovy Vary turumuza katılabilirler. Çek Cumhuriyeti’nin dünyaca ünlü hazinesi ve Atatürk’ün de bir zamanlar tedavi için bulunduğu rengarenk spa kentine yarım gün sürecek olan turun ücreti 50€. Şehirde kalanlar gün boyu rehberimizden yardım alarak gezmek istedikleri yerler hakkında bilgi alabilirler. Akşam Frog Party Volume-3 kapsamında Prag’ın ünlü bar/club gezme hareketi olan Pub Crawling turu.
Son gün
Sabah kahvaltının ardından saat en geç 10:00’da otelden check-out yaparak bavulları bagaj odasına yerleştirme. Daha sonra şehirde ufak bir gezinti yapmak için 2 saatlik serbest zaman. Saat 12:00’da otelimizin önünden kalkacak özel otobüsümüz ile havalimanına hareket. Türk Hava Yolları’nın TK1772 sefer sayılı uçuşu ile 15:20’de İstanbul’a uçuş. Türkiye saati ile 19:50’da varış ve turumuzun sonu.

BU GEZİLERE DE BAKABİLİRSİNİZ

related image

Paris - Brüksel (Sabiha Gökçen Kalkışlı) Turu

€ 414

Detay