Amsterdam-Paris-Bruksel

Info Image

Amsterdam-Paris-Bruksel Turu

ŞEHİRLER:
Amsterdam-Paris-Bruksel
TARİHLER:
23-08-2020 - 30-08-2020 Fiyat : 695,00€

UÇUŞ BİLGİLERİ
Gidiş(TK7768): 08:50 Kalkış - 11:35 Varış
Dönüş(TK7721): 12:45 Kalkış - 17:05 Varış

Tur SÜRESİ:
7 Gece 8 Gun
KİŞİ BAŞI:
€695'dan itibaren
ÖNEMLİ NOTLARI OKUMAYI UNUTMAYINIZ

Tarih Seçiniz:
Satış Temsilcisi Seçiniz(Yoksa Boş Bırakın):

Kişi Sayısı:   {{count}}  

7 Gecelik Tur €{{((((tours|filter : {ID:tourid})[0].MinTourCost)+(visaCount*20)+roomCost+flightCost)*count).toFixed(2).toString().replace('.',',')}}


Giris Yap

FİYATA NELER DAHİL?

UÇAK BİLETLERİ

Türk Havayolları ayrıcalığı ile Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı Amsterdam gidiş - Brüksel dönüş uçak biletleri. Uçak içi ikramlar ve geniş diz mesafesi dahil!

MEININGER AMSTEL'DE KONAKLAMA

Merkezi konumu ve açık büfe kahvaltılarıyla ünlü gençlik otel zinciri Meininger Otel'de konaklama

AÇIK BÜFE KAHVALTILAR

Konaklayacağımız 3 Şehirde de en iyi kahvaltılardan birine sahip zengin menüsüyle ünlü Meininger Hotel'de 07:00-10:00 arasında açık büfe kahvaltılar.

REHBERLİK HİZMETLERİ VE ORYANTASYON

Panoramik şehir turları ve yürüyüş turlarıyla şehirden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak genç dostu profesyonel rehberlik hizmeti.

Unifrog Partİ

Amsterdam'da ve Paris'te grubumuzla doyasıya eğleneceğimiz Unifrog Parti'ler. Şehrin en gözde mekanlarından birini sizin için seçiyor ve en keyifli gecelerinizi yaşatıyoruz.

Mobil Uygulama

15'ten fazla atraksiyonda %70'e varan indirim sağlayan Unifrog Bileklik indirimlerini adresleriyle beraber gösteren ve şehirdeyken grubunuz ile tavsiyeleri paylaşıp okuyabileceğiniz mobil uygulamaya erişim. (Android ve iOS destekli)

SÜREKLİ WHATSAPP DESTEĞİ

Tur boyunca rehberiniz ve İstanbul ekibimizden canlı yardım alabileceğiniz ve grubunuzla iletişim kurabileceğiniz whatsapp iletişim desteği.

30KG BAGAJ HAKKI

Gidiş ve dönüş uçuşlarında kullanabileceğiniz 30kg bagaj hakkı + 8kg uçak içi el bagajı hakkı

HAVALİMANI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Havalimanı'ndan Amsterdam'daki otelimize, Amsterdam'dan Brüksel'e, Brüksel'den Paris'e ve Paris'ten Brüksel Havalimanı'na özel otobüsümüz ile transferler

Genel Bilgi

Unifrog'un efsaneleşmiş turlarını birleştirdik ve senin için muhteşem bir tatil planız yaptık. 7 gece 8 gün boyunca Amsterdam, Paris ve Brüksel'in altını üstüne getiriyoruz.

İlk gün
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 06.00’da hazır bulunuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava yollarının TK 7768 sefer sayılı uçuşu ile 08.50’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 11:35’ de varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Merkez İstasyon, Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı ve Çiçek Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dileyenler ile yapılacak yürüyüş turu. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme Meininger Otel’de.
İkİncİ gün
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Zaanse Schans ve Volendam turu (35€). Turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Zaanse Schans’da Hollanda peynirinin yapımını öğreneceğimiz peynir fabrikasını geziyor ve peynir tadımı yapıyoruz. Fabrika ziyareti sonrası laleler ve yel değirmenleri arasında fotoğraf çekilmek için serbest zaman. Turumuzun ikinci kısmında ise eski balıkçı kasabası Volendam’da hediyelik eşya alışverişi yapıyor ve iç denizin keyfini Kibbeling yiyerek çıkarıyoruz. Tur bitimi otele dönüş ve serbest zaman.Akşam grup olarak çılgınlar gibi eğleneceğimiz Unifrog Party Volume-1! Geceleme Meininger Otel’de.
Üçüncü gün
Kahvaltı sonrası dileyenler ile Giethoorn ekstra turu (50€).UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan kasaba, bizlere görsel bir şölen sunuyor. Masalların içine girip yaşamak istemez misiniz? Doğası , minik köprüleri ,kanalları bizlere aklımızdan çıkaramayacağımız büyülü görüntüler sunuyor. Kuzeyin Venediği’ini keşfetmeye hazır mısınız? Tur bitimi Amsterdam sokaklarında kaybolmanız için serbest zaman. Geceleme Meininger Otel’de.
Dördüncü gün
Sabah kahvaltısı ardından en geç 10:00’a kadar oda kartlarını teslim ederek Brüksel’e doğru yola çıkıyoruz. Şehre varış ve şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme Meininger Otel’de.
Beşİncİ gün
Sabah kahvaltısı ardından dileyenler ile 08:00’da Brugge ekstra turu. (Ekstra turumuzun ücreti 35€’dur. Turun, herkes tarafından alınması durumunda Brüksel’e dönülmeden Paris’e hareket edilecek ve tur ücreti kişi başı 20€’ya düşürülecektir).Brugge’e varır varmaz yürüyüş turumuzla şehri detaylı bir şekilde geziyoruz. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin Orta çağ şehrinde başlıca gezeceğimiz yerler arasında tarihi pazar yeri, Belfry Kulesi, Aziz Saviours Katedrali, Burg Meydanı ve Quay of the Rosary yer alıyor. Buraya kadar gelmişken ünlü çikolatalardan da yemeden dönmüyoruz. Tur sonrası Paris’e hareket ediyoruz. Şehre varışımızın ardından şehir turu. Tur dahilinde görülecek yerler; Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eyfel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Français, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde The Meininger Hotel’e transfer ve dileyenlerle rehberimiz eşliğinde yapılacak yürüyüş turu. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Altıncı gün
Meininger Hotel’de yapacağımız açık büfe sabah kahvaltısı ardından dileyenler ile Avrupa’nın en büyük sarayı ünvanına sahip Versay Sarayı’nı ziyaret ediyoruz (Saray bileti dahil ücret: 50€). Tüm ziyaretçilerini kendine hayran bırakan Versay’ı gezdikten sonra otelimize geri dönüş ve Paris sokaklarında kaybolmanız için serbest zaman. Akşam grup olarak çılgınlar gibi eğleneceğimiz Unifrog Party Volume-2!
Yedİncİ gün
Kahvaltımızın ardından 07:30’da dileyenler için Disneyland gidiş-dönüş ulaşımı hizmeti (20€). Bilet alımı müşterilerimize ait olup akşam 21:00’da Disneyland’ten otelimize geri dönüş yapılacaktır. Geceleme otelimizde.
Son gün
Sabah kahvaltısı ardından en geç 06:30’a kadar oda kartlarını teslim ederek özel otobüsümüz ile Brüksel Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 7721 sefer sayılı uçuşu ile 12:45’te İstanbul’a uçuş. Türkiye saati ile 17:05’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

BU GEZİLERE DE BAKABİLİRSİNİZ

related image

Paris - Brüksel (Sabiha Gökçen Kalkışlı) Turu

€ 405

Detay