Amsterdam (İstanbul Yeni Havalimanı Kalkışlı)

Info Image

Amsterdam (İstanbul Yeni Havalimanı Kalkışlı) Turu

ŞEHİRLER:
Amsterdam (İstanbul Yeni Havalimanı Kalkışlı)
TARİHLER:
21-01-2023 - 25-01-2023 Fiyat : 581,04€
22-01-2023 - 26-01-2023 Fiyat : 581,04€

UÇUŞ BİLGİLERİ
Gidiş(TK1957): 11:45 Kalkış - 13:35 Varış
Dönüş(TK1958): 14:15 Kalkış - 19:40 Varış

Tur SÜRESİ:
4 Gece 5 Gun
KİŞİ BAŞI:
€581,04'dan itibaren
ÖNEMLİ NOTLARI OKUMAYI UNUTMAYINIZ

Tarih Seçiniz:
Satış Temsilcisi Seçiniz(Yoksa Boş Bırakın):

Kişi Sayısı:   {{count}}  

4 Gecelik Tur €{{((((tours|filter : {ID:tourid})[0].MinTourCost)+(visaCount*65)+roomCost+flightCost)*count).toFixed(2).toString().replace('.',',')}}


Giris Yap

FİYATA NELER DAHİL?

UÇAK BİLETLERİ

Türk Havayolları ayrıcalığı ile İstanbul Yeni Havalimanı kalkışlı Amsterdam'a gidiş dönüş uçak biletleri. Uçak içi ikramlar ve geniş diz mesafesi dahil!

MEININGER AMSTEL'DE KONAKLAMA

Amsterdam'ın merkezinde Dam Meydanına 15dk uzaklıktaki daha yeni açılmış olan Meininger Amstel Hotel'de konaklama

AÇIK BÜFE KAHVALTILAR

Şehirdeki en iyi kahvaltılardan birine sahip zengin menüsüyle ünlü Meininger Hotel'de 07:00-10:00 arasında açık büfe kahvaltılar.

REHBERLİK HİZMETLERİ VE ORYANTASYON

Panoramik şehir turu, yürüyüş turları ve oryantasyon oyunu ile şehirden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak genç dostu profesyonel rehberlik hizmeti.

Unifrog Partİ

Amsterdam'da grubumuzla doyasıya eğleneceğimiz Unifrog Parti. Şehrin en gözde mekanlarından birini sizin için seçiyor ve Amsterdam'daki en keyifli gecenizi yaşatıyoruz.

Mobil Uygulama

15'ten fazla atraksiyonda %70'e varan indirim sağlayan Unifrog Bileklik indirimlerini adresleriyle beraber gösteren ve şehirdeyken grubunuz ile tavsiyeleri paylaşıp okuyabileceğiniz mobil uygulamaya erişim. (Android ve iOS destekli)

SÜREKLİ WHATSAPP DESTEĞİ

Tur boyunca rehberiniz ve İstanbul ekibimizden canlı yardım alabileceğiniz ve grubunuzla iletişim kurabileceğiniz whatsapp iletişim desteği.

20KG BAGAJ HAKKI

Gidiş ve dönüş uçuşlarında kullanabileceğiniz 20kg bagaj hakkı + 8kg uçak içi el bagajı hakkı

HAVALİMANI TRANSFERLERİ

Havalimanı'ndan otele ve otelden havalimanına özel otobüsümüz ile transferler

Genel Bilgi

Unifrog’un efsaneleşmiş Amsterdam turuna katılmayan kaldı mı? 3-4 defa geleni duyduk ama hiç gelmeyeni pek duymadık. En ucuz fiyat, en iyi parti organizasyonu, en tecrübeli genç rehberler ve sürprizler. Hadi gel gidelim.

İlk gün
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 09:00’da hazır bulunuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1957 sefer sayılı uçuşu ile 11:45’te Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13:35’te varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı ve Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Geceleme Meininger Amstel Otel’de.
İkİncİ gün
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges-Brüksel turuna (100€) katılabilirler. Bruges turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin orta çağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Bruges şehrinin enfes manzarasını görme fırsatı bulacaksınız. Brüksel’de ise Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize hareket. Akşam grup olarak çılgınlar gibi eğleneceğimiz Unifrog Parti! Geceleme Meininger Amstel Otel’de.
Üçüncü gün
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Zaanse Schans ve Volendam turu (40€). Turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Zaanse Schans’da tarihi evler ve değirmenlerini gezip daha sonra Hollanda’nın eski balıkçı kasabalarından Volendam’ı ziyaret ediyoruz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme Meininger Amstel Otel’de.
Dördüncü gün
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberden merak ettiği yerler hakkında bilgi alarak gezebilirler. Akşam otel lobisinde Boardgame Party! Geceleme Meininger Amstel Otel’de.
Son gün
Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 11:00’da otelimizden Schipol havalimanına özel otobüsümüzle transfer, Türk Hava Yolları’nın TK1958 sefer sayılı uçuşu ile 14:15’te İstanbul’a uçuş. Türkiye saati ile 19:40’da varış ve turumuzun sonu.

BU GEZİLERE DE BAKABİLİRSİNİZ

related image

Amsterdam (BAHAR) Turu

€ 571

Detay